Dlaczego Pimax?

Dlaczego Pimax?

Nasza firma stara się zapewnić swoim klientom maksymalny komfort podczas dokonywania zakupów. Dzięki znajomości potrzeb klientów z branży ogrodniczej oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia..

image
Transport

Jesteśmy wstanie dostarczyć zakupiony u nas towar do każdego zakątku Europy i nie tylko. Tabor samochodowy przedsiębiorstwa pozwala na dostarczenie każdego ładunku - od tych najmniejszych, aż po te bardzo duże.

image
Montaż

Zakupiony produkt - na Państwa życzenie - może zostać przez nas fachowo zmontowany. Montaż we własnym zakresie ułatwią natomiast Państwu instrukcje montażowe dołączane do wszystkich produktów sprzedawanych w elementach.

image
Gwarancję

Firma udziela na swoje produkty gwarancji - wszystkie wyroby objęte są gwarancją producenta. Udzielana jest ona także na impregnację ciśnieniową oraz montaż.

image
Jakość

Wszystkie półprodukty dostarczane do firmy przechodzą ostrą selekcję, dzięki której produkt końcowy zalicza się do kategorii pierwszej. Dzięki procesowi selekcji nasze wyroby oferują idealny stosunek jakości do ceny. Place zabaw produkowane przez Pimax posiadają certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji w Warszawie.

image
Projekty nietypowe

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane życzenia klientów.

image
Doradztwo techniczne

Wyszkolona kadra pracownicza jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Państwa pytanie. Służymy pomocą zarówno w zakresie pytań technicznych, jak i informacji o produktach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

 Powrót