PRODUCENT GALANTERII OGRODOWEJ

  • Adres Psary Małe, ul. Nekielska 17

  • Telefon (+48) 61 438 88 41

  • E-mail pimax@pimax.pl

Dlaczego Pimax

Dlaczego Pimax?

Nasza firma stara się zapewnić swoim klientom maksymalny komfort podczas dokonywania zakupów. Dzięki znajomości potrzeb klientów z branży ogrodniczej oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia.. .

Montaż

Zakupiony produkt - na Państwa życzenie - może zostać przez nas fachowo zmontowany. Montaż we własnym zakresie ułatwią natomiast Państwu instrukcje montażowe dołączane do wszystkich produktów sprzedawanych w elementach.

Gwarancję

Firma udziela na swoje produkty gwarancji - wszystkie wyroby objęte są gwarancją producenta. Udzielana jest ona także na impregnację ciśnieniową oraz montaż.

Jakość

Wszystkie półprodukty dostarczane do firmy przechodzą ostrą selekcję, dzięki której produkt końcowy zalicza się do kategorii pierwszej. Dzięki procesowi selekcji nasze wyroby oferują idealny stosunek jakości do ceny. Place zabaw produkowane przez Pimax posiadają certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji w Warszawie.

Projekty nietypowe

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane życzenia klientów.

Doradztwo techniczne

Wyszkolona kadra pracownicza jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Państwa pytanie. Służymy pomocą zarówno w zakresie pytań technicznych, jak i informacji o produktach.